Style Switcher
Color Skins

Tüm sorularınız için : 0 (212) 812 6080

  • Halkalı Merkez Mah. Fatih Cd.
    Serenity Plus 61/63B No:19
    Halkalı / Küçükçekmece - İstanbul

  • 0 (212) 812 6080
    Destek Hattı

Hakkımızda

S Ambalajı Tanıyalım

S Ambalaj olarak sadece bir ambalaj üreticisi değiliz. Günümüzde kullanılan ambalaj malzemelerinin doğru tasarım ve uygun kalite ile maliyeti düşürüp iş ortaklarımıza rekabet avantajı yaratacağına inanıyoruz.

12 yıllık sektör tecrübemiz ile müşterilerimize optimum ambalaj kullanımı konusunda destek veriyor, iş ortaklarımızın verimliliğine ve karlılığına katkı sağlıyoruz.

Firmamızın temel kuruluş anlayışı olan ‘speed, safe ve super box’ anlayışı ile iş ortaklarımızın depolarını en verimli şekilde kullanmasına yardım ediyor, ürünlerini güvenli şekilde müşterilerine teslim etmesini sağlıyoruz.

ISO 9001: Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile yarattığımız verimliliği sürekli hale getiriyor, kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

İnançlar

» Her yolculuğun bir yoldaşı olması gerektiğine inanıyoruz.

» Yol hikayelerinden ilham alıp, teknolojiyi yolun hizmetine sunmaya inanıyoruz.

» Yüklerin beraber omuzlandıkça hafiflediğine inanıyoruz.

» Kaynakların ve emeklerin israf edilmeyecek kadar değerli olduğuna inanıyoruz.

Değerler

» EMPATİ
» DESTEK
» GÜVEN
» VERİMLİLİK
» ESNEK ÇÖZÜM
» HIZ

Tüm ürünlerimizi incelemek için ürünler sayfamızı ziyaret edin.

Neden Sambalaj ile Çalışmalısınız?

TALEPTE BULUNMAK İSTEDİĞİNİZ KUTU VE KOLİLERDE KAÇ KİLO TAŞIDIĞINIZI, DEPONUZDA KAÇLI İSTİFLEDİĞİNİZİ VE SEVK KOŞULLARINIZI ÖĞRENİP SİZE BİLİMSEL VERİLERE DAYANARAK KALİTE SUNUYORUZ. OPTİMUM KALİTE İLE MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜRÜYOR, ÜRÜNLERİNİZİN MÜŞTERİLERİNİZE GÜVENLİ ŞEKİLDE TAŞINMASINI SAĞLIYORUZ.

SİZİ ASLA KUTUSUZ VE KOLİSİZ BIRAKMIYORUZ. İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLERDEN STOK TUTARAK SİZE 1 GÜNDE İSTEDİĞİNİZ KUTU VE KOLİYİ SEVK EDİYORUZ. DEPONUZU DAHA VERİMLİ KULLANMANIZI SAĞLIYOR VE TAM İHTİYAÇ ZAMANINDA AMBALAJ MALZEMENİZİ SİZE HIZLI BİR ŞEKİLDE TESLİM EDİYORUZ.

İÇ KUTU, DIŞ KOLİ VE TAMAMLAYICI ÜRÜNLERİNİZİ SİZE SET ŞEKLİNDE SUNUYORUZ. AMBALAJ TAKIMINIZIN SİZE EKSİKSİZ SUNUYOR, FAZLA ÜRÜNLERİN MALİYETİNE KATLANMAMANIZI SAĞLIYORUZ.

İstediğiniz Biçimde, İhtiyacınız Olan Anda